Reşadiye Özlem

Reşadiye Özlem Seyahat ilkelerinden ödün vermeden, akılcı yönetimi, seçkin, genç dinamik kadrosu ve modern donanımlı araç filosuyla kendini kanıtlamıştır. Her geçen yıl kendini geliştirip teknolojiye ve insana verdiği önemle hizmetteki kalite farkını saptamıştır. Başarılarımızın altında yatan en büyük güç; doğru gözlemler yapmayı ve pratik çözümler üreterek genç, dinamik personeliyle her zaman bir üstü hedeflemiştir.
Firmamız, taşımacılık gereksinimlerini karşılayabilmek, en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.Yaptığımız işlerde taşımış olduğumuz yolcularımızın aklında güven duygusunu canlandırmak ve tüm taşıma hizmetlerimizin de kaliteden ödün vermeden seyahatte güvenin ilk adresi olma ilkesini benimsemiştir.
Yollar geliştikçe, seyahat etme isteğiniz arttıkça, evinize huzurlu bir şekilde ulaşmak istediğiniz sürece biz buradayız…

Misyonumuz

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığımızı koruyarak, kamuoyunda saygınlığını devam ettirebilen şirketler arasında yerimizi alma yolunda hızla ilerliyoruz.
– Yenilikçi’ ve “Gelişimci” bir yol izlemek
– Hedeflerimizi ve amaçlarımızı “Mükemmeliyetçilik” odaklı belirlemek
– Müşteri” odaklı değil, “Önce İnsan” düşüncesiyle yola çıkarak en iyi hizmeti vermek
– Çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olmak
Bize Ulaşın